• Peti

MY SALAD BOWL

Môj obľúbený šalátový tanier

Šaláty na rôzne spôsoby, to je moja smrť :D... Tento však robím úplne najradšej a chutí úplne každému, kto ho u mňa ochutnal, takže hor sa do toho, je to rýchlofka ;)


Salads in different ways, this is my death: D ... But this one I do the most like and tastes absolutely to anyone who tasted it with me, so get on with it, it's a quickie;)


Potrebujeme:

2 kuracie prsia

šalátový mix

6 malých paradajok

2 menšie zelené papriky

menšiu šalátovú uhorku

červená cibuľa

polovica balíka syra balkánskeho typu

biely jogurt

olivový olej

soľ

čierne korenie

kurkuma

chilli

kôpor


Postup:

Šalátový mix umyjeme a dáme do väčšej misy. Papriku, paradajku, uhorku nakrájame na menšie kúsky. Cibuľu na mesiačiky. Pridáme do misy. Ochutíme soľou, korením, chilli a olivovým olejom, zamiešame. Mäso si umyjeme, nakrájame na menšie, osolíme, okoreníme pridáme kurkumu a olivový olej. Dáme na panvicu a opečieme.

Syr nakrájame na kocky. Do misky dáme zeleninu, mäsko, syr, na vrch biely jogurt a pridáme kôpor. Podľa potreby ochutíme podľa vlastných chuťových buniek :). Doobrú chuť.


We need:

2 chicken breasts

salad mix

6 small tomatoes

2 smaller green peppers

small salad cucumber

red onion

half a package of Balkan type cheese

White yogurt

olive oil

salt

black pepper

turmeric

chilli

dill


Approach:

Wash the salad mix and place in a larger bowl. Cut pepper, tomato, cucumber into smaller pieces. Marigold onion. Add to the bowl. Season with salt, pepper, chili and olive oil, stir. Wash the meat, cut into smaller ones, season with salt, season with turmeric and olive oil. Put in a pan and fry.

Cut the cheese into cubes. Put the vegetables, meat, cheese, white yogurt on top and add dill. If necessary, taste according to your own taste cells :). Finish the taste.
23 views0 comments

Recent Posts

See All

Taliansky kapustový šalát

Nemôžem povedať nič iné iba, do tohto šalátu sa zamilujete :) príprava 10 minút pre 4 osoby Potrebujeme: 1/2 hlávky bielej kapusty + lyžička soli 1 veľkú červenú cibuľu 2 lyžice sušených paradajok v o